circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі вшанували опікунів та усиновителів

23.09.2019, 13:43

text
Поділитися:

З нагоди Дня усиновлення, яке в Україні відзначається 30 вересня, в концертній залі ім. М.І. Глінки відбулося традиційне обласне свято. Заступник голови облдержадміністрації Едурд Гугнін та перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков привітали усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу.

− Ви стали мамами й татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть зневірився в тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі, батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення. Це велике щастя, і разом з тим велика відповідальність. Ви змогли дати дітям не лише підтримку, а й створити власну справжню родину. Нехай ваше рішення про прийняття до власної родини дитини, що посиротіла, стане одним із найкращих рішень у житті. З метою підвищення виховного потенціалу прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу вже кілька років поспіль проводиться «Літня школа» для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Загалом за останні роки у проведенні цього заходу взяли участь 360 прийомних батьків, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та 740 дітей-вихованців. Запорізька область єдина в Україні, де проведення подібного заходу фінансується коштом обласного бюджету. Роботу по соціальному захисту сімей та дітей буде продовжено й надалі. Бажаю вам сил, наснаги, натхнення, позитиву та любові від ваших дітей, −звернувся у своєму привітанні Едуард Гугнін.

Як повідомила начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Антоніна Матвєєва, на сьогодні в сімейних формах влаштування проживає 3289 дітей або 88,6% від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Загалом в області створено 199 прийомних сімей з 425 прийомними дітьми та 42 дитячих будинки сімейного типу з 285 дітьми-вихованцями, 2665 дітей проживає в сім’ях опікунів та піклувальників.

Кращим працівникам служб у справах дітей, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям було урочисто вручено грамоти й подяки облдержадміністрації, а також квіти та подарунки.

Привітали учасників урочистого заходу святковою концертною програмою також творчі колективи філармонії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: