circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі виплачують допомогу на дітей пільгових категорій

01.06.2020, 13:16

text
Поділитися:

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається він також щорічно 1 червня.

Задля підтримки та захисту прав дітей у Запоріжжі продовжується реалізація програми «Діти Запоріжжя». Вона спрямована на допомогу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які опинились в складних життєвих обставинах, а також на розвиток та популяризацію сімейних форм виховання.

У червні з нагоди Дня захисту дітей в рамках програми 81 майбутній першокласник з категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах отримають портфелі з канцелярським приладдям. Крім цього, 57 випускникам Запоріжжя буде надана адресна допомога в розмірі 2 тис. грн. Також 15 прийомних сімей, в яких виховуються 33 дитини, отримають одноразову адресну допомогу в розмірі 5 тис. грн на одну дитину-сироту, позбавлену батьківського піклування.

Окрім цього, планується підтримка дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. До Дня знань у серпні 270 дітей отримають канцелярське приладдя в рамках міської програми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: