circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі висаджуватимуть дерева та створюватимуть парки

29.08.2019, 11:47

text
Поділитися:

У ході 42-ї сесії міськради депутати затвердили «Програму комплексного озеленення міста Запоріжжя на 2019-2029 роки «Зелене місто». Документом передбачені заходи, спрямовані на збереження, реконструкцію та збільшення кількості зелених зон.

Відповідна програма розроблена в Запоріжжі вперше. Вона зумовлює необхідність реалізації кількох основних напрямків, а саме: збереження існуючих зелених осередків і насаджень, чітке оформлення меж та реконструкцію парків і скверів, а також створення нових місць відпочинку і збільшення їх кількості згідно з Генеральним планом міста.

Впродовж останніх 5 років в обласному центрі було реалізовано систему заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації. Програма озеленення є однією з них – розроблена за дорученням міського голови та розрахована на 10 років.

Першочергово планується окреслити й затвердити межі територій існуючих парків та скверів у районах міста, а також провести паспортизацію, інвентаризацію насаджень.

Наступні кроки – оновлення якісного стану (видалення сухостійних та аварійних дерев, кронування) та збільшення видового складу чагарників і дерев, застосування сучасної системи поливу та використання безпечних для людини препаратів захисту рослин від збудників захворювань і шкідників.

У планах також реконструкція оранжерей та теплиць у міському ботанічному саду, покращення матеріально-технічної бази КРБП «Зеленбуд», створення нових парків і скверів, озеленення територій закладів охорони здоров’я та навчальних закладів, прибережних ділянок, ландшафтний благоустрій – квіткові композиції, мобільні системи озеленення, екопарковки тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: