circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі визначили кращих молодих науковців області

16.11.2021, 08:05

text
Поділитися:

15 листопада відбулося нагородження переможців Обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки. Захід відбувся у форматі відеоконференції з використанням Zoom. Привітали переможців конкурсу та їх наукових керівників заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов та начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова.

Начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова зазначила, що на конкурс було подано 105 наукових робіт (студенти подали – 85 робіт, молоді науковці – 15, молоді спеціалісти – 5). Найбільшу кількість номінантів подали Запорізький національний університет (37 робіт) та Таврійський державний агротехнологічний університет (34 роботи). Найбільша кількість робіт була подана в номінації «технічні науки» – 33.

Обласний конкурс для обдарованої молоді у галузі науки проводиться щороку. За результатами конкурсу 27 переможців отримали дипломи обласної державної адміністрації та грошові премії. Подяками також відзначено наукових керівників лауреатів. У 2021 році фонд на отримання премій складає 58 тис грн.

Переможців привітала член конкурсної комісії, кандидат технічних наук, доцент ЗНУ Каріна Бєлоконь, яка відзначила високий рівень конкурсних робіт. Від імені переможців під час відеоконференції виступили студентка Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького Ангеліна Альохіна та молодий спеціаліст АТ «Мотор Січ» Олександр Мельников.

Заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов привітав студентів, молодих науковців та молодих спеціалістів з перемогою:

Щиро дякую вам за вмотивованість, небайдужість та активність. Всі учасники зробили велику роботу для оформлення своїх досліджень, щоб взяти участь у конкурсі та перемогти. Ми будемо популяризувати це наукове змагання, щоб у наступні роки кількість учасників зростала.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: