circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі визначили переможців конкурсу «Студент року»

06.11.2019, 13:12

text
Поділитися:

Відбулося засідання конкурсного комітету з визначення переможців обласного конкурсу «Студент року». Захід провела начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова. До складу комісії традиційно входять представники ректоратів вишів Запорізької області, профспілок працівників освіти та науки, структурних підрозділів облдержадміністрації.

Обласний конкурс «Студент року» був започаткований у 2002 році. Конкурс проводиться в три етапи: факультетський та університетський – протягом жовтня, обласний – у листопаді.

– У цьому році до Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації було подано 74 кандидатури студентів від закладів освіти. Нагадаю, у конкурсі встановлено 11 номінацій. Переможців конкурсу буде нагороджено 15 листопада. У цей день в обласному центрі молоді відбудеться бал. Саме такий формат заходу вирішено провести в цьому році, – повідомила Наталія Власова.

Конкурс проводиться в таких номінаціях: «Студент – лідер студентського самоврядування року»; «Студент – суспільний діяч року»; «Студент – артист року»; «Студент – учений року»; «Студент – спортсмен року»; «Студент – журналіст року»; «Студент – волонтер року»; «Студент – патріот року»; «Студент – староста року»; «Студентська сім’я року»; «Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації».

Кожен переможець нагороджується грамотою обласної державної адміністрації та сертифікатом на отримання премії. Кошти будуть перераховані на власні банківські картки переможців.

Нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року» відбудеться під час урочистого заходу, який заплановано провести 15 листопада в обласному центрі молоді напередодні Міжнародного дня студента.

Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, стимулювання зацікавленості студентів до підвищення свого інтелектуального рівня, формування національної свідомості, створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці, стимулювання студентів до формування активної громадянської позиції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: