circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі визначили переможців конкурсу «Сучасний педагог»

24.09.2021, 08:04

text
Поділитися:

23 вересня в обласному центрі відбулось урочисте нагородження переможців та учасників першого міського марафону «Сучасний педагог».

Перший міський марафон «Сучасний педагог» – це відкритий освітній простір для популяризації кращих зразків педагогічного досвіду, стимулювання творчого потенціалу і професійного зростання, вдосконалення іміджу професії педагогів закладів дошкільної освіти.

– Подібний марафон у Запоріжжі проводиться вперше. Дуже знаково, що нагородження проводиться напередодні Дня дошкілля. Запорізькі педагоги вкотре підтвердили, що вони креативні, творчі, особливі люди, які мають гарний і якісний підхід до дітей. І я впевнений, що представлені надбання обов’язково будуть втілені у галузі дошкільної освіти, – зазначив заступник міського голови Анатолій Васюк.

Марафон проходив у два етапи – районний та міський. У конкурсі взяли участь 80 педагогічних працівників дитсадків Запоріжжя. Освітяни представили свій досвід у п’яти номінаціях: «Вихователь – новатор груп раннього віку», «Вихователь – новатор груп загального розвитку», «Інструктор – новатор з фізичної культури», «Музичний керівник – апгрейд у професії», «Сучасний практичний психолог/соціальний педагог/вчитель-дефектоло/вчитель-логопед».

– Педагог – це одна з найповажніших професій, а вихователь – це педагог, який вкладає в дитину самі ази, фундамент усього нашого життя. Тому дуже доречно, що ми відзначили напередодні професійного свята найкращих педагогів-дошкілят Запоріжжя, – наголосив директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Станіслав Романчук.

За результатами проведення обох турів було визначено 27 переможців. Вони отримали дипломи, відзнаки та подарунки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: