circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі визначили провідних краєзнавців

28.02.2020, 11:09

text
Поділитися:

У Запорізькому обласному центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді відбувся обласний семінар-нарада, присвячений організації туристсько-краєзнавчої роботи у навчальних закладах області у 2019 році. Захід проводиться за підсумками обласного огляду-конкурсу на кращу організацію туристсько-краєзнавчої роботи в районі (місті, територіальній громаді) області в минулому році.

У семінар-нараді взяли участь керівники місцевих органів управління освітою, методисти, педагоги з Василівського, Вільнянського, Гуляйпільського, Мелітопольського, Новомиколаївського, Пологівського районів, Комунарського та Вознесенівського районів м. Запоріжжя, міст Енергодар та Мелітополь; Приморської, Великобілозерської, Михайлівської та Чернігівської територіальних громад.

На початку наради відбулось нагородження переможців обласного огляду-конкурсу за ефективну туристсько-краєзнавчу роботу в районах та містах. Так, кубками та грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації відзначено: серед органів управління освітою міських рад – управління освіти Мелітопольської міської ради (І місце); управління освіти Енергодарської міської ради (ІІ місце); та відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради (ІІІ місце); серед відділів освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій області – відділ освіти Мелітопольської райдержадміністрації (І місце); відділ освіти, культури, молоді та спорту Вільнянської райдержадміністрації (ІІ місце); відділ освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації (ІІІ місце); серед відділів освіти територіальних громад – відділ освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради (І місце); відділ освіти Приморської міської ради (ІІ місце); та відділ освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради Чернігівського району (ІІІ місце).

Після нагородження учасників семінару-наради запросили на оглядову екскурсію до Музею історії дитячого туризму і краєзнавства. Заступник директора Центру туризму Віталій Шелегеда підсумував туристсько-краєзнавчу роботу закладів освіти області у 2019 році.

У другій частині семінару-наради учасники поділилися досвідом організації туристсько-краєзнавчої роботи місцевими органами освіти. Зокрема, мова йшла про грантові програми як шлях залучення фінансування до туристсько-краєзнавчих заходів, систему налагодження міжнародних зв’язків, організацію закордонних туристських подорожей та екскурсій, співпрацю з районним Департаментом освіти та депутатським корпусом, Центром туризму в організації туристсько-краєзнавчої роботи з учнями тощо.

На останок фахівці Центру туризму надали консультації стосовно організації туристсько-краєзнавчої роботи в містах, районах та ОТГ Запорізької області у поточному році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: