circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі вже протягом п’яти років працює благодійний магазин “Даруй добро”

17.07.2020, 18:57

text
Поділитися:

І такого розмаїття у крамниці аж три відділи. Два з них — це дитячі та дорослі речі вторинного вжитку. Ще в одному розташовані різні побутові речі: книги, посуд та іграшки. Працівники розповідають: асортимент різноплановий і орієнтований на запоріжців, котрі опинились у складних життєвих обставинах.

Втім, головна мета не лише надати запоріжцям можливість одягнутись за доступні гроші, але й збір речей для тих, хто не має можливості їх купити. Те, що є у залі, — лише 5 відсотків від загальної кількості. Переважну їх частину спрямовують на гуманітарну допомогу до інших міст Запорізької області.

Усі речі, які є у крамниці, приносять безпосередньо запоріжці. Соціальний магазин був створений у 2015 році. Раніше ж волонтери займались лише гуманітарною допомогою для переселенців, вихованців інтернатів та інших соціальних закладів. Тепер завдяки крамниці Обсяги допомоги в рази виросли.

Долучитись до збору гуманітарної допомоги можуть і запоріжці. Якщо ви маєте непотрібні речі й вони у гарному стані, то їх можна приносити за адресою: Сталеварів, 1 до магазину “Даруй Добро”, щодня, окрім понеділка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: