circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі з 16-го листопада у школах відновлюється очне навчання

16.11.2020, 19:00

text
Поділитися:

Відсьогодні майже усі школи Запоріжжя повернулись до звичної форми навчання, а саме — очної. Замість скайпу чи зуму — тепер піднята рука, відповідь із місця або біля дошки. Самі ж школярі зізнаються, вчитись дистанційно було нескладно, однак з нетерпінням чекали повернення за парти.

Однак не усі учні можуть без проблем опанувати матеріал дистанційно. Вчителі зазначають, для середніх класів це було проблематично.

У 28-й гімназії вирішили поки що запровадити змішану форму навчання.

Таку роботу проводять нині у кожній школі міста. Загалом по Запоріжжю освітній процес розпочався у 79-ти школах — очно, у 26-ти  — змішаний тип та у 15-ти закладах — дистанційно. Нині кожна школа буде обирати ту форму навчання, яку вважає найбільш доцільною за колективним рішенням батьків, дітей і вчителів. При цьому ті батьки, які переймаються або побоюються відпускати дитину до школи, мають право залишити школяра вдома. Усі уроки вчителі викладатимуть і на дистанційну платформу, аби жодна дитина не відстала від освітнього процесу.

Втім, якщо у закладі захворіє понад 50% учнів, школа зобов’язана буде закритись на карантин. Нині у департаменті освіти і науки зазначають — рівень захворюваності не перевищує 2%. Та додають, що одночасно із Запоріжжям школи відкрились і в інших містах України: це Харків, Житомир та деякі міста Київської області. А от у Дніпрі загальноосвітні навчальні заклади взагалі не переходили на дистанційне навчання. До речі, незважаючи на позапланові канікули та карантин, скорочувати термін зимових або будь-яких інших запланованих канікул школярам не будуть.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: