circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі з фасадів будівель демонтують незаконно розміщену рекламу

21.05.2020, 13:57

text
Поділитися:

На одній з будівель у центрі міста незаконну рекламу раніше вже демонтували. Але це не дало бажаного результату. Тому представники департаменту архітектури були змушені знову завітати сюди разом зі спецінструментом.

В.о. головного архітектора Запоріжжя Павло Назаренко зазначає: бувають випадки, коли підприємці добровільно прибирають свої вивіски, не чекаючи перевіряльників. Потім переробляють їх відповідно до вимог. Але ще більше тих, хто не вважає за потрібне узгоджувати з фахівцями зовнішній вигляд рекламних вивісок. Зокрема, на проспекті Соборному таких погоджених конструкцій 5-10%.

На проспекті Соборному та Металургів розміщено чимало історичних будівель та об’єктів культурної спадщини. Тож вимоги до розташування та оформлення рекламних конструкцій — особливі.

Головний художник міста Артем Єрьоменко розповідає, що інформаційні вивіски та таблички не повинні закривати елементи архітектури будівель, оскільки вони є об’єктом культурної спадщини. Рекомендований розмір вивісок — не більше 3-х метрів квадратних. Також вони не повинні розміщуватися вище 2-го поверху, а напис має бути без підкладки, щоб можна було побачити архітектурні елементи споруд.

Усі демонтовані рекламні вивіски відвезуть на зберігання. До речі, підприємці-власники можуть їх повернути. Але спершу доведеться сплатити вартість зберігання конструкцій та демонтажу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: