circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі з опікунської родини забрали дітей

27.07.2018, 22:36

text
Поділитися:

Відібрати негайно! У Запоріжжі з однієї опікунської родини правоохоронці разом зі Службою у справах дітей вилучили малечу. Це сталося у Шевченківському районі. Сусіди почули галас у будинку та викликали поліцію. Повідомили,що вже не вперше дітей в опікунській родині б’ють та змушують багато працювати. На місце прибули і представники Служби у справах дітей. Вони оглянули будинок та намагалися поспілкуватися з дітьми. А потім забрали малечу.

Жінка-опікунка каже, що нібито без попередження та пояснювальних документів з десяток людей ввірвалися до її будинку і вивели дітей з оселі. Жінка протягом 4-х років доглядає за двома дітьми, залишеними без батьківського піклування. Впевнена: малечу відібрала організована злочинна група.
Про самих дітей та їхнє життя жінка не розповідає. 13-річну Ганну та 7-річного Ваню сусіди майже не бачили. Кажуть, що нібито діти завжди важко працювали. З місцевою малечею не спілкувалися. Були недоглянуті та засмучені. Сусіди постійно чули сварки та бачили бійки. Впевнені – дітьми Вікторія опікувалася заради грошей і виконання домашньої роботи. Раніше їх у жінки було шестеро.

Представники Служби у справах дітей кажуть, що малечу забрали через антисанітарні умови, відсутність речей для навчання та розвитку. Зараз діти перебувають у Центрі реабілітації. Потім їм шукатимуть люблячу родину.

Сама Вікторія поскаржилась у поліцію на людей, які відібрали у неї дітей. Тепер чекає відповіді на свої заяви. Однак повернути дітей або взяти під опіку інших жінка вже не зможе.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: