circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі з професійним святом привітали металургів

16.07.2021, 21:16

text
Поділитися:

У холі Палацу культури “Дніпроспецсталь” гостей зустрічають оркестром. У залі для металургів влаштували розважальний концерт, а кращих спеціалістів галузі привітали нагородами та відзнаками. Свою отримав і Олег Биковченко.

Чоловік майже 20 років присвятив себе металургії. Розпочинав електрозварювальником, а нині є керівником дільниці, де виготовляють та ремонтують устаткування для потреб заводу. Сам металург зізнається, робота важка, але унікальна, адже покликана на те, щоб розвивати потужності запорізьких підприємств і не тільки.

Учасники заходу зазначають: Запоріжжя є промисловим серцем України і місто розвивається в тому числі й завдяки людям, які працюють у цій галузі. Її прогрес — це не лише наповнення бюджету, але й створення нових робочих місць.

Приймали привітання металурги та гірники й у Палаці культури “Металург”. Тут також влаштували для працівників промисловості святковий концерт, а ще відзначили кращих фахівців та цілі родини, що вже не один десяток років працюють на підприємствах. Серед них і сім’я Тетяни Поліщук. Їхня династія налічує щонайменше три покоління. Майже всі трудилися на «Вогнетриві».

Привітав працівників металургійних підприємств і міський голова Володимир Буряк. Зазначив, професія металург — непроста і піддається вона лише сильним та завзятим.

Самі ж металурги бажали своїм колегам та рідним підприємствам постійного розвитку та стабільної роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: