circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі запрацювала електронна освітня платформа School_Z

18.01.2021, 19:22

text
Поділитися:

Швидко, зрозуміло та доступно. Так характеризують School_Z запорізькі вчителі, які вже випробували цей ресурс. Під час презентації програми розповідають: завдяки проекту можна оперативно отримати якісний матеріал для уроку. School_Z економить час вчителя.

Ресурс містить телеуроки, навчальні відео, опорні конспекти, схеми, таблиці, інтерактивні вправи та матеріали для самостійної роботи з 14-ти основних предметів для 5 -9 класів. Завдання різнорівневі. Уроки для School_Z готували запорізькі педагоги. Контент постійно оновлюватиметься. З ним буде легко працювати і онлайн, і завантажувати.

Ініціатором розробки проекту є міська рада та департамент освіти і науки. А реалізувати його вдалося завдяки тісній співпраці з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Платформа дозволить школярам якісно отримувати знання під час дистанційних та змішаних занять, зазначив міський голова на своїй сторінці у Фейсбук.

Онлайн школа School_Z буде цікавою для учнів і корисною для вчителів та батьків не лише на період карантину. Користуватися проектом можна буде й надалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: