circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі запрацював сучасний центр для майбутніх зварювальників

20.12.2018, 22:34

text
Поділитися:

Від теорії до практики. У Запоріжжі на базі місцевого училища відкрили сучасний центр для зварювальників. Оснастили його найновішим обладнанням. Там опановуватимуть фах майбутні зварювальники. Всього у місті 5 аналогічних центрів.

Олександр разом із одногрупником випробовують у дії нові зварювальні апарати. На зварювальників хлопці навчаються не перший рік і хочуть стати першокласними фахівцями. Кажуть, що апарати легкі у користуванні.

Поруч з учнями біля зварювального апарату майстер. Він навчає хлопців працювати правильно. Від цього залежатиме результат виконаної роботи. Сам Володимир Горщинський зварювальник із десятилітнім стажем. Каже: тоді опановували професію на побутовому обладнанні. Зараз апарати автоматичні і напівавтоматичні. Такі, якими оснащений центр, не кожен завод має. Сучасне обладнання відповідає міжнародним стандартам. На облаштування центру з державного бюджету виділено понад 2 мільйони гривень.

Зараз у центрі практикуватимуться лише учні. Згодом планують організувати тут і курси з перекваліфікації безробітних. А ще відкрити аналогічний центр підготовки й для електриків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: