circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі запрацює ще одна медична амбулаторія

27.06.2019, 21:21

text
Поділитися:

Нову амбулаторію відкриють у Шевченківському районі. Зараз добігає кінця реконструкція медзакладу. Там вже здійснили утеплення будівлі, зробили ремонт покрівлі та замінили старі вікна. Загалом амбулаторія буде обслуговувати понад 7 тисяч дітей та 20 тисяч дорослих. Проконтролювати темпи робіт приїхав міський голова Володимир Буряк разом із представником своєї команди Анатолієм Пустоваровим.

Ця амбулаторія не бачила капремонту майже сімдесят років. Реконструкцію тут розпочали ще у 2016 році за програмою Володимира Буряка з розвитку первинної медико-санітарної допомоги. За цей час проект кілька разів коригували і тепер медзаклад повністю змінився. За планом на першому поверсі буде реєстратура та уся необхідна інформація для пацієнтів.

Другий поверх буде повністю для маленьких пацієнтів. Там працюватимуть лікарі дитячої амбулаторії №6. У одному з кабінетів буде рентген. Нове устаткування та меблі для нього придбають за гроші, виділені заздалегідь. Зокрема, вартість рентген-апарату складе 6 млн гривень.

Окрім цього , на поверсі працюватиме денний стаціонар на 5 ліжок. Лікувати маленьких запоріжців будуть близько шести педіатрів та десять медичних сестер. Зараз на поверсі практично закінчили будівельні роботи та закупили усі необхідні меблі.

На третьому поверсі буде розташована амбулаторія, яка обслуговуватиме до 20 тисяч жителів Шевченківського району. На всіх поверхах підрядники повністю замінили інженерні мережі, встановили нові вікна, зробили підлогу та освітлення. Проектом передбачена й сучасна лабораторія, вхід до неї буде окремо. Вартість робіт склала близько 20 млн гривень, з них власне на реконструкцію було витрачено 6 млн гривень.

Відкриття нової амбулаторії зніме навантаження з інших медичних закладів міста та дозволить жителям району отримувати допомогу у комфортних умовах. Міський голова Володимир Буряк пояснює, приміщення обох первинно-медико санітарних пунктів – дитячого та дорослого, повністю були відремонтовані, замінена система опалення, кондиціювання, вікна нові, труби нові, і що дуже приємно, робочі міста для лікарів, які будуть обслуговувати дуже велику кількість дітей і дорослих, будуть комфортними.

Заступник міського голови Анатолій Пустоваров додає, у одній будівлі буде поєднано три напрямки – вузькі спеціалісти, педіатри – від 1-ї дитячої поліклініки буде працювати 17 лікарів, які зможуть прийняти близько 7 тис. дітей, та 28 тис. дорослих жителів району. Всі три напрямки отримають окреме устаткування та окремі входи. Всі необхідні меблі та апаратура вже придбані.

Основні роботи тут мають скоро завершити. А от вводити медзаклад в експлуатацію планують восени.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: