circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі запровадили єдину базу одержувачів матеріальної допомоги

29.12.2020, 18:30

text
Поділитися:

Спочатку всі управління соціального захисту міста перейшли на дистанційну форму заповнення бланків. Тепер городяни попередньо телефонують до фахівців і лише потім приходять вже за готовими документами на субсидію або матеріальну допомогу.

Наразі надання матеріальної допомоги запоріжцям фіксується у системі міської програми соціального захисту. З метою вдосконалення роботи запроваджено єдину базу одержувачів. Завдяки цьому всі управління працюють у режимі реального часу.

Програма передбачає й автоматичне внесення даних до протоколів комісії та формування відомостей для пришвидшення виплат за місцем отримання. Також система дозволяє у разі необхідності корегувати програми, за якими запоріжці отримують пільги.

До платформи підключено і програму щодо надання санаторно-курортного забезпечення та незабаром з’явиться щодо видачі технічних засобів реабілітації. Таким чином впровадження єдиного міського програмного комплексу має забезпечити оформлення звернень й отримання необхідної допомоги у короткі терміни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: