circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі завершила роботу літня школа обдарованих учнів

25.06.2018, 11:42

text
Поділитися:

З метою навчання, виховання і підтримки обдарованої учнівської молоді закладів загальної середньої освіти області з 2016 року засновано у Запорізькій області літню школу для обдарованої учнівської молоді.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації з 11 по 24 червня на базі загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» організовує проведення третьої обласної літньої школи для 80 учнів 8-10 класів – переможців обласного та учасників всеукраїнського етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Літня школа працює за напрямами: мовним (український, іноземний), історико-географічним, фізико-математичним, хіміко-біологічним.

Впродовж двох тижнів учні мають можливість за допомогою провідних науково-педагогічних працівників Запорізького національного університету, Запорізького державного медичного університету, Запорізької державної інженерної академії, Класичного приватного університету поглибити свої знання та удосконалити свої власні науково-дослідницькі роботи.

Також програмою літньої школи передбачено відвідування учнями цікавих екскурсій містом Запоріжжя, Дніпром, театральних вистав, участь у творчих та спортивних змаганнях, вікторинах та конкурсах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: