+3°

У Запоріжжі завершилась 28 студентська спартакіада

18.04.2018, 16:16

У Запоріжжі добігла кінця 28 спартакіада серед учбових закладів. Її програма включала 5 видів спорту. Завершували змагальну естафету сезону 2017-2018 поєдинки з міні-футболу. Вони проходили в спорткомплексі медичного університету. Участь взяли 4 команди.

Змагання стартували поєдинком між Медичним університетом та торговельним коледжем. З першої хвилини, ініціативу захопили лікарі. Добре володіли м’ячем та показували високу техніку обведення. Травма одного з лідерів, Іллі Морковніка, не зламала командний дух господарів. На перерву вони пішли за рахунку 2:0 на свою користь. Дублем відзначився капітан – Сергій Гапоненко.

У другому таймі медики продовжили тиснути. Пропустивши втретє, торговці занервували. Емоції вилились у дещо безглузді паси. Зникли всі ознаки командного взаєморозуміння. Єдине, чого гості не втрачали до кінця — принциповість у бажанні відігратись.

Підсумок стартового матчу — 5:0 на користь медиків. Наставник колективу Віктор Аношин зазначає — подібні змагання допомагають студентам, як у лікарській діяльності, так і загалом у житті.

Ігри з міні-футболу стали завершальними в рамках 28 Спартакіади серед учбових закладів 1,4 рівнів акредитації, що проводилась Запорізькою облорганізацією фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”. Остаточні підсумки змагань стануть відомі наприкінці тижня.