+3°

+3°

У Запоріжжі завершилась фінальна частина гандбольного турніру

28.03.2018, 16:09

На арені спорткомплексу “Мотор” завершилась фінальна частина традиційного гандбольного турніру “Стрімкий м’яч”. Учасники – спортсмени 2004-2005 років народження з різних областей України. За підсумками змагань одна з команд значно підвищила свій результат у порівнянні з минулим роком.
Матч за третє місце. На арені юні ЗТРівці проти гандболістів із Карпат. По завершенні стартових 5 хвилин на табло фіксується нічия 3:3. Це повністю відповідало боротьбі на арені. Потім номінальні господарі виграли ривок у 3 м’ячі. Це дещо збентежило гостей. Знаходячи шлях до воріт, вони хибили у реалізації. Помилок припускався й голкіпер підопічних Артема Шайбакова. Рятуючи команду при зустрічі з опонентом сам на сам, він міг пропустити здалеку, та ще й між ніг. За цих умов наставник наших суперників взяв тайм-аут. Цей хід посприяв змінам подій на майданчику. А саме – купа помилок ЗТР і як результат — наближення Карпат до запоріжців упритул. 14:15 — мінімальна перевага ЗТР після першого тайму.

Втім, це був тільки перший крок. Після перерви запоріжці вийшли на арену ледь не з більшим завзяттям. Майже весь другий тайм на табло панував нічийний рахунок, іноді гойдаючись то в один, то в інший бік. Та під завісу матчу гості відірвались на 3 очки. За цих умов трохи зменшили свій ігровий темп, аби мінімізувати помилки. Підсумок — 29:27 і бронза стрімкого м’яча у Карпат.

Звісно, що ЗТРівців таке завершення турніру не порадувало. Втім поразку юнаки сприйняли, як і личить справжнім спортсменам.

Щодо фіналу, в ньому зустрілись команди Запорізької ДЮСШ 3 та СДЮШОР з міста Зеньків. Перемогу здобули місцеві гандболісти.