+3°

+3°

У Запоріжжі завершилися чвертьфінальні матчі чемпіонату міста з міні-футболу

03.09.2018, 15:32

У чемпіонаті Запоріжжя з міні-футболу зіграно перші чвертьфінальні поєдинки. Один з них завершився з несподіваним результатом. Нижча за класом команда подолала більш авторитетного суперника.
Схема турніру складена таким чином, що між собою можуть зустрітися колективи з різних ліг. На цій стадії “Колесо-центр”, який грає в елітному дивізіоні запорізького футзалу ,–
Прем”єр-лізі – отримав у суперники “Міду” з вищої ліги.
Перший тайм розпочався з гола гравця команди «Колесо-центр» Сергія Руденка. Вже на другій хвилині він сильним ударом “відімкнув замок” на воротах суперника. Відповідь не змусила себе довго чекати. За хвилину рахунок був вже 1-1. М’яч забив Олександр Лютий. На четвертій хвилині відзначився Олексій Добровольський, вивівши «Колесо-центр» вперед. Згодом його одноклубник Олександр Фролов закріпив результат ще одним голом. Під кінець тайму «Міда» змогла скоротити відставання до мінімуму. На перерву команди пішли з рахунком 3-2 на користь “Колесо-центру”.
У другому таймі «Міда» пішла в наступ.
За 10 хвилин рахунок став 3-3. Але Сергій Руденко знову вивів «Колесо-центр» вперед. Здавалося б переможець є, але «Міда» не опустила руки. На останній хвилині влучним пострілом Денис Мороз перевів поєдинок у серію післяматчевих пенальті. Тут автор дубля Сергій Руденко не зміг влучити по воротах. Трійка ж гравців в червоній формі із завданням упоралась чітко. Кінцевий рахунок разом із серією пенальті 7:6 на користь «Міди».
В інших матчах “Золотий Вік” переграв “Альянс” – 4:2, “Євростандарт” упевнено розібрався з “Лотосом” – 5:1. Повторні поєдинки відбудуться за тиждень.