circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі завершився капітальний ремонт сімейної амбулаторії

03.07.2018, 17:44

text
Поділитися:

З турботою про пацієнтів. У Запоріжжі завершили ремонт амбулаторії №7, що на Верхній Хортиці. Це перший капітальний ремонт за всю історію існування закладу. На роботи з міського бюджету було спрямовано більше 2-х мільйонів гривень. Перевірити, як працює амбулаторія після ремонту, завітав міський голова Володимир Буряк.

У амбулаторії №7 по вулиці Істоміна, 17, працюють 6 сімейних лікарів. Кожен приймає до 2 тисяч пацієнтів на рік. У червні у медзакладі завершився капітальний ремонт – перший за всю історію існування амбулаторії. Пацієнти оновлення вже оцінили.

Загалом амбулаторія №7 обслуговує 9-ть з половиною тисяч дорослого населення – це жителі Верхньої Хортиці і Дніпровського району. Тут пацієнтам надають первинну медичну допомогу. І вже почали укладати декларації з лікарями. Як триває процес — цікавиться у лікарів міський голова. Також Володимир Буряк запитав про якість ремонту, який нещодавно завершився в амбулаторії. На її відновлення місто виділило більше 2-х мільйонів гривень. Також у закладі оновили меблі, обладнання, санітарний транспорт і медичну техніку. На це з міського бюджету було спрямовано понад 1,5 мільйона гривень.

Минулого року на стимулюючі надбавки для медичних працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги №9, до складу якого входить і сьома амбулаторія, виділено понад 3 мільйона гривень. У першому півріччі цього року – півтора мільйона. Це дозволило підвищити зарплату сімейним лікарям у середньому на 1400 грн. і медсестрам на 900 щомісяця. Таким чином зберегти кадри. Досягти цього вдалося завдяки дії міської програми “З розвитку центрів первинної медико-санітарної допомоги”. Робота з розвитку центрів триватиме й надалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: