circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі завершився тренінг для педагогів

06.04.2018, 09:50

text
Поділитися:

Запорізькі фахівці продовжують поширювати власний досвід зі створення інклюзивного середовища. Так, у Запорізькому навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» закінчився триденний тренінг освітян із Кіровоградської, Херсонської та Чернівецької областей.

Сертифікати регіональних тренерів з питань інклюзивної освіти «Наставництво» отримали 38 працівниць освітньої галузі. Програму з реабілітації та адаптації у всі сфери суспільного життя дітей з особливими освітніми потребами розроблено і активно впроваджується на всеукраїнському рівні фахівцями Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Учасники тренінгу відвідали науково-практичну конференцію «Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні: регіональний аспект» за участю Президента Благодійного Фонду Порошенка Марини Порошенко та ознайомились із автоматизованою системою підтримки діяльності інклюзивно-ресурсних центрів для дітей з особливими освітніми потребами «АіС «Інклюзія»; Електронне робоче місце фахівця ІРЦ «АіС «Інклюзія»: вбудовані модулі «Вікно реєстрації для фахівців»; «Батьківський кабінет» (або «Гроші за дитиною») та відвідали педагогічну виставку «Освіта без бар’єрів».

Крім того, учасниці тренінгу познайомилися з роботою Мелітопольського міського інклюзивно-ресурсного центру, який був оснащений коштом обласного бюджету в рамках реалізації заходів Програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки. А на прикладі Балабинського навчально-виховного комплексу «Престиж» Запорізького району мали змогу познайомитися з особливостями упровадження інклюзивної освіти в умовах сільської школи.

Наступний тренінг відбудеться у травні для освітян із інших регіонів. Згідно з планом такі тренінги триватимуть до листопада. За цей час з досвідом запорізьких освітян мають ознайомитися їх колеги з усіх регіонів України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: