circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі завершується ремонт приймального відділення лікарні екстреної допомоги

25.01.2021, 11:46

text
Поділитися:

Продовжуються роботи зі створення сучасного приймально-діагностичного відділення на базі Запорізької лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги. Воно складається з двох частин: перша знаходиться в хірургічному корпусі, друга – в травматологічному.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк: «Приймально-діагностичне відділення – перше місце, куди потрапляє пацієнт, й від того, як йому нададуть допомогу, залежить тривалість подальшого лікування, а, отже, й його життя та здоров’я. Тож тут мають бути створені всі необхідні умови.

Крім того, проєктом передбачено оснащення відділень сучасним діагностичним обладнанням: ангіографами, КТ, МРТ… Однак, до цього часу питання централізованої його закупівлі державою не вирішено та немає інформації щодо переліку обладнання, яке буде поставлене. Це не дає можливості в повному обсязі завершити роботи з дотриманням усіх необхідних вимог для безпечної експлуатації обладнання в подальшому.

За кошти місцевого бюджету вже придбано для приймального відділення 5-ї лікарні медичне обладнання на суму 609,7 тис. грн: електрокардіограф, монітор пацієнта, концентратор, ліжка функціональні, каталку, пересувну стійку, аналізатор, шприцевий насос.

Також нагадаю, що минулого року ми виділили з бюджету міста близько 200 млн грн на боротьбу з пандемією коронавірусу – більша частина цих коштів була спрямована на придбання додаткового обладнання для медзакладів, які лікують хворих на COVID».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: