+3°

+3°

У Запоріжжі завершується відкритий чемпіонат області з більярду

22.11.2018, 19:36

Добігає кінця відкритий чемпіонат Запорізької області з більярду. Протягом року понад 100 спортсменів, які представляли кілька регіонів України, боролися за місце серед 24-х кращих, які у грудні розіграють звання чемпіона. Останній, 10-й етап відбору, пройшов у більярдному клубі «Армада».

Такий рейтинговий старт у Запоріжжі організовано вперше, після майже 10-річної перерви. Вже на першому етапі поборотися за нагороди зібралося близько 50-ти учасників. На наступних стадіях до запоріжців приєдналися спортсмени із сусідніх регіонів. 10-й етап взагалі став рекордним – 64 учасника.

Такий бурхливий сезон став стимулом повернутися до більярду тим, хто давно залишив спорт. Один з таких Максим Лавриненко. Після багаторічної перерви він продемонстрував, що своїх кращих якостей не втратив. Максим довго очолював обласний рейтинг. Окрім цього, здобув медалі і на національному рівні.

Чималим досвідом для Максима Лавриненка стала участь у командному чемпіонаті світу. Він виступав у тандемі зі ще одним запоріжцем – нинішнім лідером обласного рейтингу Дмитром Лебедем. Для останнього це була перша спроба боротися на змаганнях такого рівня. Щоб поборотися за нагороди – не вистачило досвіду. Проте, нічого недосяжного запоріжець не побачив.

Останній, 10-ий етап чемпіонату Запорізької області Дмитро Лебідь пройшов без поразок. У фіналі він з рахунком 7:3 переграв четвертого номера рейтингу Дениса Жейнова. Суперфінал змагань, в якому візьмуть участь 24 кращих, відбудеться 16 грудня у більярдному клубі “Армада”.