circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі збільшилась кількість безробітних

21.02.2020, 19:12

text
Поділитися:

В Запоріжжі збільшилась кількість безробітних. Таку інформацію повідомляє міський центр зайнятості. Однією із причин спеціалісти вважають скорочення штату на підприємствах. Тому все більше людей почали звертатися до міських та обласних центрів зайнятості.

З самого ранку в міському центрі зайнятості люди вишикувалися в черги. Аби отримати консультацію по роботі сюди прийшов і запоріжець Денис. На обліку він стоїть протягом місяця. Чоловік має інженерну освіту, тому і роботу шукає по спеціальності. Каже, інженером пропрацював п‘ятнадцять років, але через скорочення штату довелося піти з підприємства. Денис має інвалідність, але за словами самого чоловіка — це не впливає на працевлаштування. Каже, для нього головне у підборі роботі не тільки зарплатня.

Денис Панчук розповідає, що буде дивитися на розташування, щоб було якомога ближче до дому, тому що добиратися по 3-4 години на роботу — це складно. Перспектива практично не бачити сім’ю чоловіка не влаштовує.

Крім Дениса на обліку в місті перебуває більше чотирьох тисяч безробітних, а це на 15 відсотків більше, ніж в минулому році. А от вакансій втричі менше — майже тисяча. Тільки на одне місце припадає чотири запоріжця. Працівники центру зайнятості зазначають, що в день один спеціаліст консультує близько тридцяти людей. Частіше за все сюди приходять люди з технічною освітою. Протягом січня свою роботу знайшли близько восьмисот людей.

Олена Назарова, кар’єрний радник Запорізького міського центру зайнятості, повідомляє, що найбільше вакансій робітничих професій – це водії, слюсарі, газозварники, всі спеціалісти верстатних робіт, а саме фрезерувальники, токарі. І дуже затребувані робітники торгівлі та обслуговування.

А от у області кількість безробітних зменшилась. Зараз на обліку стоїть більше 20 тис. безробітних. На нову роботу працевлаштувалось більше двох тисяч осіб. Наразі обласний центр зайнятості пропонує близько 2 тисяч вакансій. Найбільший попит мають водії, слюсарі, медсестри, бухгалтери та економісти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: