circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі збудували магістраль європейського зразка

15.07.2019, 20:27

text
Поділитися:

Дорога європейського зразка. У Запоріжжі завершилось будівництво нової магістралі, яка поєднає Заводський район з центром міста. Крім дороги, шосе обладнали велосипедними доріжками, сучасною системою освітлення та облаштували заїзди для громадського транспорту. Переглянути результат робіт приїхав міський голова Володимир Буряк разом із представниками своєї команди

Раніше на цьому місці були гори шлакових відходів, а вже сьогодні тут з’явилась нова дорога. Магістраль будували майже 9 місяців. За цей час підрядники прибрали 2,5 мільйона кубометрів відходів, вирівняли покриття, зробили безпечні насипи для дороги та облаштували її для комфорту і зручності запоріжців.

Оцінити результат приїхали міський голова Володимир Буряк, представники його команди та десятки запоріжців. Оскільки протяжність нової магістралі майже 3 кілометри, інспектуємо шосе автобусами, аби впевнитись у якості. Кошти на європейську дорогу виділив комбінат “Запоріжсталь”. Облаштування цієї магістралі –   частина масштабного  проекту з будівництва киснево-конвертерного цеху, який зводиться поруч. У зв’язку з цим підприємство взяло на себе зобов’язання збудувати об’їзну дорогу на Північному шосе.

Новою дорогою запоріжцям буде зручніше добиратись із Заводського району до центру. Володимир Буряк зазначив, що така тісна  співпраця влади із місцевими підприємствами сприяє більш стрімкому розвитку Запоріжжя.

З відкриттям нової магістралі  з’являться і нові маршрути. Один з таких – 86-й, він курсуватиме від вулиці Футбольної до комбінату “Запоріжсталь”. Наразі вже почали здійснювати пасажирообстеження та планування маршруту транспорту. Представник команди Володимир Буряка Віктор Бусько зазначив: така взаємодія із соціально активним бізнесом дає можливість ще й розвантажити головні артерії міста.

Але працювати  у місті потрібно не  лише над  питаннями громадського транспорту та якості доріг. Не меншої  уваги потребує  і соціальна та гуманітарна сфери. Наразі підрядникам залишилось встановити нові зупинки та завершити облаштування  зливної системи. Усі роботи мають закінчити  найближчим часом. Вже після цього місто отримає нову дорогу на баланс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: