circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі збирають гроші на допомогу інвентарем професійним спортсменам

28.08.2020, 15:11

text
Поділитися:

У регіоні успішно впроваджується інтерактивний інструмент «Донати для спортсменів Запорізької області». Це один зі способів допомоги спортсменам.

Як розповів заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун, це унікальний проєкт, аналогів якому в Україні на сьогоднішній день немає.

Мета цього проєкту – залучити кошти на розвиток та підтримку спортсменів, привернення уваги влади, бізнесу та суспільства до тих проблем, з якими стикаються спортсмени Запорізького регіону, а також популяризація меценатства, спорту та здорового способу життя.

На сьогодні завдяки проєкту «Sports Donations» зібрано 9 тис грн з необхідних 14 тис грн для реалізації першої цілі проєкту, пов’язаного з транспортуванням та інсталяцією легкоатлетичної ями для тренувань легкоатлетів. Триває збір коштів на придбання спортивного приладдя.

Гроші, які будуть зібрані завдяки реалізації даного проєкту, підуть на покращення спортивної інфраструктури області, оплату витрат на медичні операції та відновлювальні процедури після травм, придбання спортивного інвентарю тощо.

Тим, хто вирішить стати меценатом Запорізького спорту, будуть надані певні привілеї. Зокрема, безкоштовна атрибутика, квитки, реклама, можливості індивідуальних тренувань. Долучитись до участі може кожен охочий.

Сайт https://sport-donations.zp.ua

Instagram https://www.instagram.com/sportdonationszp

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: