circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі змагалися юні авіамоделісти

02.05.2018, 10:22

text
Поділитися:

28 квітня в Запоріжжі пройшло масштабне міське свято «Авіафест». Юні запоріжці змогли проявити свої здібності в авіамоделюванні, на майстер-класах і поспостерігати за захоплюючими польотами пілотажних моделей і планерів, повідомляє прес-служба мерії.

У Запоріжжі активно розвиваються сучасні освітні напрямки. У міських школах і позашкільних закладах успішно впроваджують STREAM-освіту, щоб долучити молодь до науково-технічної творчості, підвищити престижність інженерно-технічних професій, що важливо для запорізького промислового регіону.

28 квітня за ініціативою департаменту освіти і науки Запорізької міської ради спільно з центром науково-технічної молоді «Політ» пройшло перше міське STREAM-свято «Авіафест».

У спортивному комплексі «Мотор-Січ» зібралися сотні любителів авіамоделювання, щоб взяти участь в майстер-класах і показати свої досягнення, влаштувавши показові польоти моделей.

Значимість таких фестивалів для запорізької молоді підкреслив заступник міського голови Валерій Еделєв.

– Ті знання, які дитина отримує в школі, не можуть в повному обсязі задовольнити всі її інтереси. STREM-освіта – один з перспективних напрямків, і дуже добре, що вже зараз вихованці отримують всебічну освіту з урахуванням професій майбутнього. Можливо, саме ці діти в найближчому майбутньому стануть відомими авіаконструкторами. Сьогодні ми відкриваємо перший пілотний фестиваль. Я впевнений, що серед тих, хто сьогодні тут бере участь, є майбутні авіаконструктори і винахідники. І нехай у кожного з вас буде стільки ж посадок, скільки і злетів, – зазначив Валерій Еделєв.

Крім майстер-класів і показових виступів, провідні запорізькі вузи підготували для гостей фестивалю ознайомчі стенди з інформацією про технічні спеціальності авіаційної галузі, а також працювала виставка літератури та виставка робототехніки «Народжені літати» від Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Переможці та чемпіони міського конкурсу авіамоделювання отримали нагороди першого запорізького «Авіафеста».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: