circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі змагаються кращі зварювальники, цегельники та залізничники

07.10.2020, 13:34

text
Поділитися:

Сьогодні у Запоріжжі розпочалися змагання ІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Офіційне відкриття фінального етапу конкурсу відвідали заступник голови облдержадміністрації Віталій Тишечко та заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун.

«WorldSkills Ukraine» – це масштабні змагання з робітничих професій серед студентів закладів професійної та вищої освіти, молодих працівників. Цього року конкурс поетапно проводиться на 5 локаціях країни: у Запоріжжі, Дніпрі, Маріуполі, Києві та смт Глеваха (Київська область).

7 жовтня на базі ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» розпочалися змагання за трьома компетенціями: «експлуатація та обслуговування залізничного транспорту», «зварювальні роботи» та «кладка цегли». На робочих локаціях працюють 25 учасників конкурсу. Зважаючи на карантин, учасники змагань виконують роботи невеликими групами, кожен у свій час.

На локації за компетенцією «Зварювальні роботи» змагання проходитимуть два дні. Заявлено 15 учасників. Завдання учасників полягає у зварюванні двома методами стиків двох пластин з низьковуглецевої сталі. Оцінюється якість шва та його зовнішній вигляд.

На локації «Кладка цегли» учасникам потрібно скласти арку сталевипускного отвору мартенівської печі. Термін виконання – 1,5 години. Оцінюванню підлягають зовнішній вигляд, якісні характеристики (відсутність зазорів між рядами цегли).

Локація «Експлуатація та обслуговування залізничного транспорту» розпочинає свою роботу 8 жовтня. До змагань приєднається 7 учасників. Конкурсанти повинні будуть виконати 4 модулі завдання: збирання/розбирання клапанної коробки компресора КТ-6, збирання/розбирання крана машиніста гальмівної системи локомотива, збирання/розбирання автозчепного приладу, встановлення стрічки та писців на швидкостемір.

Результати змагань «WorldSkills Ukraine» будуть оголошені 13 жовтня в онлайн-форматі, дипломи та подарунки переможці отримають поштою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: