circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі зникне черга до дитсадків

25.06.2019, 09:33

text
Поділитися:

У 2016-2018 роках у Запоріжжі у 9 разів скоротили чергу до дошкільних закладів. Зокрема було відновлено роботу трьох дитячих садків: №100 у Шевченківському районі, №144 в Комунарському, №186 у Вознесенівському. На черзі відкриття дитсадка №169 у Заводському районі, де завершується реконструкція.

Під час засідання виконкому міський голова Володимир Буряк повідомив про скорочення черги до дошкільних закладів. Зокрема наближаються до завершення роботи у дитячому садку №169 у Заводському районі. Підрядники запевняють, що вкладуться у встановлені строки.

– З 2016 року реалізуємо програму зі скорочення черги до дитячих садків. У результаті у трьох районах міста – Вознесенівському, Олександрівському, Хортицькому – черга вже відсутня. Зараз завершується реконструкція дошкільного закладу №169, що дозволить ліквідувати чергу у Заводському районі. Також у планах на цей рік завершення реконструкції ще двох дитячих садків. Маємо повністю ліквідувати чергу, після чого перейдемо до зменшення навантаження на дошкільні групи, – заявив Володимир Буряк.

Відзначимо, один з дитячих садків реконструюють у Шевченківському районі, другий – в Осипенківському мікрорайоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: