circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі зникає черга до дитсадків

27.12.2019, 12:06

text
Поділитися:

На початку 2016 року черга до дошкільних закладів у Запоріжжі складала близько 1600 дітей. Нещодавно у ній була лише 61 дитина. При цьому у деяких дитячих садках є вільні місця. Цього вдалося досягти за рахунок відновлення роботи дошкільних закладів, які були закриті багато років тому, створення нових дошкільних груп.

– Цього року ми ліквідували черги ще в двох районах – Заводському, де після реконструкції запрацював 169-й садочок, та Шевченківському, де в дитсадку №217 запрацювали ще 5 груп. Наступного року плануємо відновити роботу дошкільного навчального закладу № 220 в Дніпровському районі. Це дозволить забезпечити місцями 75 дітей, – заявив Володимир Буряк.

Нагадаємо, раніше було відновлено роботу ще 3 дитячих садків – №100 у Шевченківському районі, №144 у Комунарському районі, №186 у Вознесенівському районі.

Щодо середньої освіти, то продовжується впровадження «Нової української школи». Виконано ремонти класів, придбано необхідну комп’ютерну техніку, забезпечено умови для дітей з особливими потребами, створено ресурсні кімнати.

У 2019 році завершено капітальні ремонти спортивних залів шкіл № 12 та № 4, на стадії завершення – ЗОШ № 95 та ЗОШ № 101.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: