circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі з’ясовували – чи є геймерство хворобою?

27.06.2018, 11:13

text
Поділитися:

Всесвітня організація охорони здоров’я внесла залежність від комп’ютерних ігор до Міжнародної кваліфікації хвороб. Вважають, що геймерство стоїть на заваді сімейному, професійному та особистому життю. А ще — погіршує моральний і фізичний стан гравця. Аби визначити людину залежною та хворою, всі симптоми потрібно спостерігати не менше року.

Раніше запоріжець Юхим Єрмілін був не лише гравцем, а ще — донатером. Це людина, яка витрачає гроші на гру. Наприклад, купує особливі предмети для проходження складних рівнів. Хлопець згадує: щоразу витрачав на віртуальну реальність все більше і більше грошей. Потім у Юхима з”явились фінансові проблеми, тож він припинив витрачати кошти на віртуальний світ. Зараз хлопець намагається грати не більше 3-х годин на добу. Та все одно відчуває погіршення самопочуття.

Медики запевняють – у всіх затятих гравців спостерігають схожі симптоми. Вони постійно нервують, іноді бувають жорстокі та замкнені. Незважаючи на те, що комп’ютерні ігри можуть навчити логіці та стратегії, зловживання ними відриває людину від реальності. Окрім емоційного стану, впливають комп’ютерні ігри і на фізичний. Найбільше страждають хребет, шия та зір. Тому людина може жалітися на нервові розлади, безсоння та постійний біль.

Ліків від ігрової залежності поки немає. Тож лікарі радять не звикати до шкідливих занять. Для цього слід не зловживати гаджетами та комп’ютерними іграми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: