circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі з’явилося двоє нових “Почесних громадян”

26.09.2019, 09:21

text
Поділитися:

На поточній сесії депутати міської ради проголосували про присвоєння звання «Почесний громадянин Запоріжжя» Михайлу Березовському та Тихону Орєхову.

Михайло Березовський – директор з будівництва та соціального розвитку ПАТ «Мотор Січ». Понад 56 років віддав роботі на цьому підприємстві. За безпосередньої участі М. Березовського для ПАТ «Мотор Січ» було побудовано понад 900 тис. квадратних метрів виробничих площ авіаційного призначення, виробничі площі механічних, складальних, ливарних, гальванічних та інших цехів головного заводу.

Михайло Березовський очолював будівництво унікальних об’єктів у Запоріжжі. Це і комплекс закритих боксів для випробування найбільшого у світі двигуна Д-18Т (встановлюється на літаках «Руслан»,«Мрія»), найсучасніші цегельні заводи з виробництва силікатної та керамічної цегли і черепиці для ПАТ «Мотор Січ», понад 500 тисяч квадратних метрів житла, медико-санітарна частина підприємства, оздоровчі комплекси «Мотор», «Прибой» на березі Азовського моря, санаторій-профілакторій в селищі Вільноандріївка, санаторій-профілакторій «Райдуга» у м. Волочиськ Хмельницької області. За безпосередньої участі Михайла Березовського було забезпечено будівництво собору Андрія Первозваного.

Наприкінці 2016 року під керівництвом Михайла Наумовича стартував ще один грандіозний проєкт – реконструкція палацу спорту «Юність», який уже 24 серпня 2018 року урочисто відкрив двері для запоріжців і гостей міста.

Тихон Орєхов – директор Запорізького виробничого підприємства «Неон» Українського товариства глухих. За період роботи на підприємстві Тихон Іванович забезпечував вирішення не тільки виробничих завдань, а й соціально-побутових питань працівників-інвалідів. На підприємстві було облаштовано їдальню, буфет, магазин, медичний пункт, стоматологічний кабінет, а для вирішення житлових питань – побудовано чотирнадцятиповерховий будинок (вул. Олімпійська), повністю призначений для інвалідів, а також гуртожиток на 70 житлових кімнат (вул. Космічна, 110А).

Під керівництвом Тихона Орєхова на підприємстві «Неон» було збудовано виробничий корпус для виготовлення сухих трансформаторів малої потужності та дроселів, завдяки чому були створені сотні нових робочих місць. Наразі підприємство випускає понад 300 типів трансформаторів потужністю від 6 Вт до 630 кВт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: