circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі з’явиться об’їзна дорога

26.04.2021, 08:22

text
Поділитися:

У Запоріжжі будуватимуть об’їзну дорогу, яка необхідна місту у зв’язку з планами завершення будівництва нових мостових переходів через р. Дніпро. Це дозволить розвантажити центр міста від транзитного транспорту. На сесії міськради було виділено кошти на розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва об’їзної дороги від Прибережної магістралі через Південний мікрорайон до автодороги Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта. Про це міський голова Володимир Буряк повідомив під час сесії міської ради.

Володимир Буряк наголосив, що у Запоріжжі продовжується будівництво мостових переходів. Запоріжці сподіваються, що роботи будуть завершені якнайшвидше.

– Впевнений, що мости будуть добудовані. Про це заявляв і Президент України Володимир Зеленський під час відкриття першої частини мосту, – сказав Володимир Буряк.

У той же час у зв’язку з будівництвом нових мостів, інших магістралей державного значення, які проходять через Запоріжжя та Запорізьку область, виникає необхідність спорудження об’їзної дороги. Вона дозволить розвантажити центр міста від транзитного транспорту.

Дорогу планується збудувати у рамках державної програми. Вона включатиме ділянку від Прибережної магістралі через Південний мікрорайон до автодороги Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта. Інша ділянка на правому березі, від Нікопольського повороту.

Місто планує взяти участь у співфінансуванні робіт, зокрема розробки технічної документації.

– Виділимо сьогодні кошти з міського бюджету для розробки техніко-економічного обґрунтування будівництва ділянки об’їзної дороги від Південного мікрорайону до траси Харків-Сімферополь, – зазначив Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: