circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжя приїхали нові великі автобуси

01.12.2017, 19:52

video text
Поділитися:

У малому залі розпочинається засідання виконкому. Першим слово бере Володимир Буряк. Піднімає гостре питання — маршрутки. Цю проблему хочуть вирішити з допомогою великих автобусів. Вісім із них вже приїхали в Запоріжжя. Зараз вони в депо. А до кінця цього року і в наступному транспорт приїде ще. Автобуси вийдуть на проблемні маршрути, які пов’язують центр міста і спальні райони.

Далі члени виконкому приступають до порядку денного. Одне з питань — нові норми споживання питної води. Для будинків, де нема лічильників. Цифри переглядають кожні три роки. Аби розробити нові нормативи, необхідно залучати науковців.

Проект підтримують. Тепер за нього мають проголосувати на сесії міськради. Далі слово знову бере Володимир Буряк. Розповідає, що вже розпочались підготовчі роботи з будівництва нового терміналу у запорізькому аеропорті. Заявка вже відправлена в архітектурно-будівельну інспекції. Звідти чекають дозволу на початок будівництва.

Крім цього, у бюджеті на наступний рік планують закласти кошти для продовження будівництва терміналу. Бюджет мають прийняти в кінці грудня на черговій сесії міської ради.

Катерина Філімонович, Володимир Кіт

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: