circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких браконьєрів за рік вилучили 10 тонн здобичі

14.01.2019, 12:11

text
Поділитися:

В Управлінні Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області підбито підсумки роботи за 2018 рік.

Так, за звітний період в оперативних заходах на внутрішніх водоймах та місцях реалізації і транспортування водних біоресурсів було задіяно 36 державних інспекторів, які провели 442 рибоохоронні рейди. У результаті проведеної роботи виявлено 1 тис. 992 порушення природоохоронного законодавства в галузі рибальства та реалізації водних біоресурсів.

Особливу увагу було приділено заходам, спрямованим на попередження грубих порушень правил рибальства, виявлення фактів незаконної реалізації водних біоресурсів та заборонених знарядь лову (операції «Путина Берег», «Нерест», «Ринок»).

За 12 місяців 2018 року державними інспекторами виявлено 738 порушень у сфері рибальства за ч.3ст.85 КУпАП (лов риби любительськими знаряддями лову на заборонених ділянках, знаходження на водоймі із забороненими знаряддями лову, порушення ведення звітності рибопромисловими організаціями). За ч.4 ст.85 КУпАП виявлено 750 грубих порушень у сфері рибальства, а саме лов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову. В місцях торгівлі водними біоресурсами і на шляхах транспортування складено 196 протоколів за ст. 88-1 КУпАП (торгівля водними біоресурсами або їх перевезення без документів, які підтверджують законність їх вилучення). За збут заборонених знарядь лову складено 61 протокол за ст.85-1 КУпАП. Також складено 218 актів вилучення безхазяйного майна.

Із водойм області вилучено 1086 заборонених знарядь лову. До рішення суду затримано 70 транспортних засобів, а з незаконного обігу вилучено 9 тонн 784 кг водних біоресурсів.

Із найбільш гучних справ минулого року у рибоохоронному патрулі називають інцидент, який стався на трасі Харків-Сімферополь, коли громадянин перевозив дві тонни водних біоресурсів, на які були відсутні документи щодо законності їх вилучення. Найбільш істотним за сумою нанесених природі збитків був факт браконьєрства на акваторії Каховського водосховища в районі села Попово, де громадянин здійснював незаконний промисел раколовками та завдав збитків рибному господарству на суму 31 тис. 484 грн.

Загалом за результатами виявлених інспекторами порушень у сфері рибальства, незаконної торгівлі водними біоресурсами та забороненими знаряддями лову порушникам нараховано штрафів на суму 342 тис. 511 грн., а сума нанесених порушниками природі збитків склала 739 тис. 35 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: