circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких будинках відновлюють роботу ліфтів

31.05.2019, 09:08

text
Поділитися:

В Олександрівському районі Запоріжжя в будинку по вул. Українська, 4 запрацювали ліфти, які стояли протягом півтора місяця. У ліфтів закінчився 25-річний термін експлуатації, тому далі користуватися ними було заборонено. За вирішення проблеми взялися представники КП «Наше місто» – вони отримали будинок в господарювання на початку квітня. Насамперед замінили важливі запчастини в ліфтовій системі, що продовжило термін експлуатації на 4 роки.

Будинок по вул. Українська, 4 – дев’ятиповерховий. Півтора місяці тут не працювали ліфти. Їх подальша експлуатація була неможливою, оскільки закінчився 25-річний термін роботи – ліфти були аварійно небезпечними.

Жителі верхніх поверхів згадують – відчували великі незручності, поки ліфти не працювали.

– Цей час переживали катастрофічно, тому що на верхніх поверхах живуть молоді мами з маленькими дітьми, літні люди. Деякі пенсіонери не могли довгий час вийти з дому на вулицю – просили сусідів, щоб вони скупилися їм в магазині. Кілька разів швидка приїжджала з лікарями, бо жителі верхніх поверхів не могли вийти з дому і прийти в лікарню самостійно, – розповіла журналістам Людмила Кромвальс, голова будинкового комітету по вул. Українська, 4.

Комунальне підприємство «Наше місто» уклало договір з мешканцями на управління будинком на початку квітня. Через те, що питання з ліфтами стояло гостро, представники КП одразу взялися за вирішення цієї проблеми. Підприємство домовилось з компанією, що обслуговує ліфти – «Сансет», і вони зайнялися ремонтом в розстрочку. В результаті – вдалося продовжити термін служби ліфтів до 2023 року.

– З огляду на те, що будинок дев’ятиповерховий, виникло питання, як людям підніматися. Ліфтами, де вийшов термін експлуатації, користуватися не можна. Вони повинні були б стояти, а жителі відчували б серйозні незручності. Виконали профілактичні роботи, пов’язані з безпекою експлуатації ліфта. Завдяки цьому, продовжили термін експлуатації, – розповів генеральний директор КП «Наше місто» Андрій Леонтьєв.

У ліфтах виконали ремонт редуктора, приводу ліфта, заміну тяг, кріплень, канатів протидії, заміну обмежувачів швидкості і лампочок. Два з трьох ліфтів вже працюють. Ще один – в процесі ремонту. Його планують запустити у вересні поточного року.

Також разом з мешканцями представники КП «Наше місто» погодили перелік комунальних проблем, якими потрібно зайнятися найближчим часом. Вирішили, що це буде ремонт панельних швів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: