circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких дитсадках лишаються вільні місця

13.09.2018, 09:18

text
Поділитися:

У Запоріжжі триває робота по скороченню черги в дитячі садки. В районах міста були відкриті додаткові групи при вже функціонуючих садах, виконувалися реконструкції будівель, відкриті нові дошкільні установи.

Як повідомляє департамент освіти і науки міської ради, станом на 10 вересня у закладах дошкільної освіти Запоріжжя є 44 вільних місця. Зокрема, в дитсадках Вознесенівського району є 2 місця для дітей від 1 до 2 років, 2 місця для малюків віком 2 до 3 років, 1 місце у віковій групі 3 до 4 років та 1 місце у віковій групі 5 до 6 років. У Дніпровському районі є 1 вільне місце для дітей віком від 4 до 5 років, та 3 місця у віковій групі від 5 до 6 років. В Заводському районі є 1 місце для дітей віком від 4 до 5 років.

4 вільних місця для маленьких запоріжців віком від 2 до 3 років та 2 вільних місця для малюків віком від 5 до 6 років наявні в Комунарському районі. В Олександрівському районі є вільні місця у вікових групах: від 3 до 4 років – 2; від 2 до 3 років – 6. В Хортицькому районі вільні місця наявні для малюків віком від 2 до 3 років – 5 місць; від 4 до 5 років – 1 місце; від 3 до 4 років – 1 місце; від 5 до 6 років – 1 місце. У Шевченківському районі є 13 вільних місць для вікової групи від 3 до 4 років та 1 місце для маленьких запоріжців віком від 5 до 6 років.

Щоб отримати в територіальних відділах освіти напряму в дитячі сади необхідна обов’язкова електронна реєстрація (самостійно або в територіальних відділах освіти) на сайті https://reg.isuo.org.

Додаткову інформацію щодо влаштування дітей можна дізнатися, звернувшись до територіальних реєстраторів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: