circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких колоніях порушують право в’язнів на належне лікування

17.05.2019, 09:18

text
Поділитися:

Прокуратурою виявлені порушення вимог законодавства щодо гарантування засудженим права на охорону здоров’я та належне лікування, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Токмацькою місцевою прокуратурою Запорізької області регулярно проводяться перевірки додержання медичними працівниками Медичних частин № 20, № 101, № 88, а також Вільнянської спеціалізованої психіатричної лікарні та Софіївської спеціалізованої туберкульозної лікарні № 55 розташованих на території піднаглядних установ виконання покарань, вимог кримінально-виконавчого законодавства України, а також Закону України «Про основи законодавства України про охорону здоров’я» щодо гарантування засудженим права на охорону здоров’я та належне лікування, за результатами яких виявлено непоодинокі порушення вимог чинного законодавства України.

Зокрема, проведені перевірки засвідчили, що медичним персоналом не завжди виконуються вимоги діючих нормативних актів щодо ведення та заповнення медичної документації, у тому числі, щодо визначення засудженим правильного медичного діагнозу та призначення лікування.

Профілактичні та диспансерні медичні огляди засуджених не завжди здійснюються систематично. Наявні випадки несвоєчасного комісійного медичного обстеження засуджених та спрямування відповідних матеріалів до суду для звільнення від відбування покарання на підставі ст. 84 КК України, у зв’язку з тяжкою хворобою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: