circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких лікарнях з’явилися дефібрилятори, що розмовляють

15.05.2019, 14:10

text
Поділитися:

Дефібрилятор, що розмовляє. Нові сучасні прилади для штучної підтримки дихання отримали 6 центрів медико-санітарної допомоги. Кожній лікарні передали по одному дефібрилятору та по три мішки Амбу. Останні використовують для вентиляції легень.

Нові дефібрилятори сьогодні отримали центри первинної медико-санітарної допомоги. Ці прилади використовують, аби відновити діяльність серця при раптовій зупинці. Їх застосовують як для дорослих, так і для дітей. Прилади мають одноразові електроди, які під розрядом змушують орган працювати. Один такий дефібрилятор коштує близько 60 тисяч гривень. Прилад називають розумним. Сам апарат дає голосові підказки для правильного використання. Такі дефібрилятори зараз встановлюють по всій країні у місцях великого скупчення людей: аеропортах, вокзалах та метро. А от в Запоріжжі це перші розумні дефібрилятори. Вони є поки тільки в лікарнях.

Аби навчитися використовувати нове обладнання, для лікарів та медсестер провели тренінги. На заняттях вони вдосконалювали навички та відпрацьовували дії при невідкладних станах дорослих та дітей. Лікарі кажуть, що в таких ситуаціях важливо вчасно надати першу допомогу, адже кожна хвилина зволікання може коштувати людині життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: