circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких вишах працюватимуть центри для вступників з Донбасу

25.04.2018, 12:54

text
Поділитися:

Для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій цього року продовжують працювати освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», через які вони можуть вступити до вишів за спрощеною системою.

Спрощена процедура дозволяє вступати через освітні центри особам, які не мають українського документа про освіту та сертифікатів ЗНО, а також діятиме для тих вишів, на базі яких працюватимуть освітні центри.

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, у Запорізькій області визначено п’ять вишів, на базі яких функціонують центри «Крим-Україна»: Запорізький національний університет, Запорізький національний технічний університет, Запорізька державна інженерна академія, Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького та Бердянський державний педагогічний університет.

МОН внесено зміни щодо періоду роботи центрів, освітні центри «Донбас-Україна» і «Крим-Україна» працюватимуть з 04 червня до 28 вересня. Змінилися також і дати, до яких потрібно подати документи вступникам з Криму та непідконтрольної частини Донбасу, що хочуть вступити на бюджет через освітні центри. Зокрема, вони будуть такими.

Вступ на бюджет на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного чи фармацевтичного спрямування)

Для абітурієнтів з Криму та Севастополя: прийом документів – до 18-ї год. 20 липня; вступні іспити – до 23 липня; зарахування – до 12-ї год. 26 липня.

Для вступників з Донбасу: прийом документів – до 18-ї год. 20 липня; вступні іспити – до 26 липня; зарахування – до 12-ї год. 7 серпня.

Вступ на бюджет на молодшого спеціаліста на базі 11-ти класів.

Для абітурієнтів з Криму та Севастополя: прийом документів – до 18-ї год. 1 серпня; вступні іспити – до 7 серпня; зарахування – до 12-ї год. 8 серпня.

Для вступників з Донбасу: прийом документів – до 18-ї год. 1 серпня; вступні іспити – до 7 серпня; зарахування – до 12-ї год. 14 серпня.

Вступ на бюджет на молодшого спеціаліста на базі 9-ти класів.

Для абітурієнтів з Криму та Севастополя: прийом документів – до 18-ї год. 14 липня; вступні іспити – до 22 липня; зарахування – до 12-ї год. 30 липня.

Для вступників з Донбасу: прийом документів – до 18-ї год. 14 липня; вступні іспити – до 22 липня; зарахування – до 12-ї год. 30 липня.

Документи для вступу на контрактну форму навчання через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» за всіма рівнями прийматимуться до 26 вересня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: