circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких забудовників перевірять проектну документацію

12.04.2018, 13:32

text
Поділитися:

У Запорізькій обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань виконання проектних робіт по об’єктах будівництва, замовником яких є бюджетні установи регіону, під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян. В обговоренні питання взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков, в.о. директора Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Сергій Бєлєвцов, директор Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Запорізькій області Ірина Солоннікова та представники проектних організацій, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Мова йшла про чіткі терміни виконання запланованих робіт та проблемні питання, які підлягають вирішенню для завершення проектних робіт у найкоротші строки.

Елла Слепян наголосила, що неприпустимим є проектування та будівництво об’єктів, зокрема замовником яких є бюджетні установи, з порушенням державних будівельних норм, стандартів, правил та термінів. Винні у скоєнні цих правопорушень мають нести відповідальність згідно з нормами чинного законодавства.

Посадовець також звернулася з проханням перевірити якість проектних робіт на об’єктах будівництва, які фінансуються за рахунок держави. Результати таких заходів дозволять оцінити кваліфікацію спеціалістів авторського та технічного нагляду, що працюють у регіоні, та відповідність їхньої роботи наявним сертифікатам.

Директор Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Запорізькій області Ірина Солоннікова відзначила, що кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника та інженера технічного нагляду – це документ, який підтверджує кваліфікацію спеціаліста та його спроможність виконувати ті чи інші роботи або надавати якісні послуги, а не предмет для отримання сумнівної вигоди та надання неякісних послуг.

Учасникам наради також нагадали про санкції, передбачені Законом України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності» та Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: