circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій дитячій лікарні №5 облаштують сучасне інфекційне відділення

02.03.2021, 11:38

text
Поділитися:

Сучасне інфекційно-боксоване відділення з’явиться на базі 5-ї дитячої лікарні. Про це повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук міський голова Запоріжжя Володимир Буряк: «Воно буде знаходитися в окремому приміщенні, що дасть змогу ізолювати пацієнтів із небезпечними інфекційними захворюваннями, зокрема COVID 19, та загалом лікувати дітей безпосередньо в боксах.

Кожен бокс буде мати окремий вхід, санвузол, місця для підведення точок киснезабезпечення. Загалом відділення розраховане на 42 ліжко-місця. Окрім боксів тут розташовуватимуться маніпуляційні, оглядові, фізіотерапевтичний кабінет, пости медсестер, кабінети лікарів і побутові приміщення.

Цей об’єкт знаходиться на моєму особистому контролі. Головне завдання – виконати всі роботи якісно та якомога швидше.

За останні роки ми придбали для 5-ї дитячої лікарні сучасне обладнання на суму понад 27,3 млн. грн. Це 10 апаратів штучної вентиляції легенів, 13 моніторів пацієнта, 2 реанімаційні системи для новонароджених, 2 системи обігріву новонароджених, 2 пульсоксиметри, 4 діагностичні рентгенівські системи, 3 стаціонарні апарати УЗД, портативний УЗД апарат та ін.».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: