circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій гімназії №8 відкрили новий стадіон

22.10.2020, 12:57

text
Поділитися:

Сьогодні, 22 жовтня, відкрито сучасний футбольний стадіон у Запорізькій гімназії № 8, який став черговим об’єктом реалізації ініціативи Президента України «Велике будівництво». Урочисте відкриття футбольного поля відвідав голова облдержадміністрації Віталій Боговін, заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун, заступник голови облдержадміністрації Віталій Кардаш.

– Сьогодні у нас знакова подія – урочисте відкриття футбольного стадіону! Розвиток культури і спорту – пріоритети діяльності обласної влади. Реконструкція та будівництво нового стадіону стали можливими завдяки національній програмі Президента України «Велике будівництво». Кожен об’єкт програми «Велике будівництво» – це, перш за все, важливий вклад у наше здорове та безпечне майбутнє. Цей майданчик стане прекрасною базою для популяризації фізичної культури та спорту як мінімум для 2500 вихованців різних шкіл та молоді навколишніх вулиць Комунарського району, в якому, на жаль, немає подібних сучасних об’єктів. Приблизно три місяці тривала реконструкція стадіону, а сьогодні ми вже маємо новий сучасний спортивний майданчик, – підкреслив Віталій Боговін.

Цей стадіон був збудований ПАО ЗАО ЗАЗ для футбольної команди «Торпедо» та ДЮСШ «Торпедо» у 1986 році. Після закриття футбольної команди та ліквідації ДЮСШ «Торпедо» з 2004 року на футбольному полі навчально-тренувальні заняття проводила обласна СДЮСШОР «Металург».

Реконструкція футбольного майданчика розпочалась минулого року коштом державного, обласного та міського бюджетів.

Відкриття футбольного поля дає змогу для проведення навчальних занять фізичною культурою для учнів шкіл прилеглих навчальних закладів, проведення навчально-тренувальних занять з вихованцями спортивних шкіл, спортивно-масових, фізкультурно-оздоровчих заходів серед мешканців та проведення змагань з футболу різного рівня, включаючи затверджені Всеукраїнські календарні ігри Чемпіонату України серед дитячо-юнацьких спортивних закладів ДЮФЛ.

На цьому спортивному майданчику будуть займатися діти, які навчаються в Запорізькій гімназії № 8, загальноосвітній школі № 38 та вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу «Металург».

Також Віталій Боговін передав ключі від шкільних автобусів, які виробляє Запорізький автомобілебудівний завод. Шкільні автобуси отримали Берестівська об’єднана територіальна громада Бердянського району, Долинська об’єднана територіальна громада Запорізького району та Павлівська об’єднана територіальна громада Вільнянського району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: