circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій лікарні №9 триває оновлення приймально-діагностичного відділення

11.02.2021, 12:45

text
Поділитися:

У 9-й міській лікарні продовжуються роботи зі створення сучасного приймально-діагностичного відділення. Про це на своїй офіційній сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк: «Наразі завершено монтаж інженерних і електричних мереж, вентиляційної системи, замінено вікна, виконано ремонт шести палат, приміщення кабінету УЗД, маніпуляційного кабінету, приміщення для персоналу, кабінету ендоскопії та агіографічної системи.
Проводяться роботи з реконструкції палат, приміщень для санітарної обробки пацієнтів, оглядових, перев’язувальних, маніпуляційних, а також у діагностичному блоці, в якому, за проєктом, буде встановлено сучасне обладнання. На першому поверсі хірургічного корпусу розпочата реконструкція приймально-сортувальної зони.

Для 100% завершення робіт із реконструкції приймального відділення в 9-й лікарні необхідно ще 8,9 млн. грн. Ми сподіваємося на державне фінансування, адже цей проєкт розпочинався за урядовою програмою EMERGENCY-2020. Але, якщо з бюджету країни коштів не надійде, будемо вишукувати їх у бюджеті міста.

Зазначу, що протягом останніх років для покращення матеріально-технічної бази 9-ї лікарні було придбано медичного обладнання на загальну суму майже 45 млн. грн. Це комп’ютерний томограф, 2 мобільні рентгенсистеми, 3 рентгенгенологічні установки, 14 апаратів ШВЛ, 45 моніторів пацієнта, портативний УЗД апарат, 3 дефібрилятори, 11 кисневих концентраторів, УЗД легеневий, аналізатор газів крові та ін.».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: