circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій обласній лікарні оновлюють два корпуси та одне відділення

06.11.2020, 08:47

text
Поділитися:

У Запорізькій області успішно реалізується програма Президента України «Велике будівництво». У рамках програми триває реконструкція відділень у Запорізькій обласній клінічній лікарні.

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін ознайомився зі станом термомодернізації відділення екстреної медичної допомоги та реконструкції в операційному і аудиторному корпусах лікарні.

У рамках реконструкції відділення екстреної медичної допомоги передбачено:
– виконання реконструкції приміщень приймального відділення та встановлення сучасного медичного обладнання;
– реконструкція блоку інтенсивної терапії, в’їзду для карет швидкої допомоги та приміщень для встановлення “важкого” медичного обладнання.
Сума фінансування становить 18 млн грн.

Триває термомодернізація операційного та аудиторного корпусів. Передбачено утеплення зовнішніх стін будівлі; заміна вікон дверей та вітражів на енергоощадні.

На сьогодні виконано: заміна вікон, дверей та вітражів на енергоощадні, підсилення балкону металевими конструкціями, продовжуються роботи з утеплення фасаду. Сума фінансування становить 16 млн грн.

Завершення всіх ремонтних робіт заплановано на грудень 2020 року.

Роботи з утеплення приміщень дозволять досягти максимально можливих показників енергоефективності. В результаті пацієнти будуть перебувати в комфортних умовах, а лікарня значно заощадить енергоресурси.

Сьогодні Запорізька обласні клінічна лікарня знаходиться на порозі грандіозних змін. Це новий формат приймальних відділень, термомодернізація корпусів, сучасний дизайн, комфортні умови для пацієнтів, які прибувають не лише з міста чи області, а й інших регіонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: