circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій обласній лікарні оновлюють приймальне відділення та створюють медичний хаб

25.05.2021, 13:34

text
Поділитися:

У цьому переконались гості із Європейського інвестиційного банку і Міністерства розвитку громад та територій, які разом із головою облдержадміністрації Олександром Старухом відвідали головний медзаклад області.

У лікарні розпочали проєкт створення регіонального медичного хабу. Його мета – об’єднати медичну науку і практику, створити найкращі умови для порятунку життя та здоров’я людей.

Перший крок – зробити лікарню сучасною і теплою. Наразі вже завершили термомодернізацію аудиторного та операційного корпусів, триває утеплення головного корпусу. Загальний кошторис – 135,8 млн грн. На цей рік передбачили освоїти 47,9 млн грн, із них коштів Європейського інвестиційного банку 39,9 млн грн, обласного бюджету – 8 млн грн. Планується, що роботи фінішують вже восени.

Обласна клінічна лікарня – приклад нової якості медицини та нової філософії медичної допомоги. Разом із міжнародними донорами та місцевими громадами маємо зробити так, що медзаклади такого рівня були у всіх містах та селах Запорізького регіону, – прокоментував Олександр Старух.

Своїми враженнями поділився керівник проєкту від Європейського інвестиційного банку Рой Дрейкотт.

Все виглядає дуже гарно і я впевнений, що завдяки проведеним енергозберігаючим заходам будуть економитись ресурси лікарні. Також якісно виконані роботи всередині медзакладу. Все логічно сплановано і організовано для надання максимально оперативної та якісної медичної допомоги пацієнтам, – підкреслив гість.

Також у лікарні добігає кінця реконструкція приймального відділення, яку профінансували Державний фонд регіонального розвитку (13 млн грн) та обласний бюджет (17,5 млн грн). На сьогодні вже завершили оновлення приміщень і очікують нового медичного обладнання та меблів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: