circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій області розпочалася підготовка до вакцинації від коронавірусу

15.01.2021, 12:43

text
Поділитися:

Про підготовку Запорізького регіону до вакцинації проти COVID-19 на засіданні обласної комісії ТБ та НС розповіла заступниця голови облдержадміністрації Олена Теряєва.

Україна, які і всі країни Європейського Союзу, вакцинуватиме населення поступово, у кілька етапів, в основному починаючи з березня 2021 року. Спочатку медики будуть працювати із найбільш вразливими групами – лікарями, військовими та літніми людьми 65+.

Для отримання якісних вакцин Україна проводить роботу одночасно на трьох напрямках: 1) в рамках системи COVAX; 2) прямого замовлення у компаній-виробників; 3) взаємодії із країнами-донорами, які можуть передати нашій країні надлишкові кількості вакцин.

Український уряд працює над отриманням якісних західних вакцин замість купівлі російської. Наші громадяни повинні мати доступ до перевірених та безпечних ліків, а не продуктів із сумнівною ефективністю.

Переговорів багато та вони складні. Вже зараз підтверджено мінімум 8 мільйонів вакцин. Це дозволить безкоштовно провакцинувати 4 мільйони людей. Кошти для закупівлі виділяють західні демократичні країни та приватні компанії. Росії та російського бізнесу серед них немає.

Жодна країна Європи не має змогу вакцинувати усіх підряд і дуже швидко. Цей процес скрізь триватиме протягом 2021-2022 років. Україна йде таким же шляхом.

Медпрацівники нашої області наразі активно готуються до цієї важливої роботи. У кожній лікарні створено мобільні бригади, що будуть діяти весь період вакцинації. Лікарі та медсестри проходять ретельний інструктаж, визначаються приблизні графіки та кількість людей, яким робитимуть щеплення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: