circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій області школярів годували простроченим молоком та огірками

23.12.2021, 11:50

text
Поділитися:

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області продовжують контролювати організацію харчування дітей у закладах середньої освіти.

У грудні фахівці Якимівського управління Головного управління Держпродспоживслужби області провели 3 позапланові заходи серед постачальників харчових продуктів та організаторів харчування у закладах середньої освіти Якимівської ОТГ.

В ході проведення перевірки на одному із харчоблоків загальноосвітньої школи встановлено ряд порушень вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів.

Зокрема, масло солодковершкове зберігалося з порушенням температурного режиму. На такі продукти, як риба хек морожений, спинки курячі, сир твердий було відсутнє маркування та супровідні документи. Окрім того, на харчоблоці знаходилися молоко та огірки взагалі з вичерпним терміном придатності.

За порушення законодавства про харчові продукти, розпорядженням Головного державного інспектора припинено обіг виявлених харчових продуктів. На відповідальних осіб складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.3 ст. 166-22 КУпАП (матеріали передані на розгляд до Якимівського районного суду) та винесено припис щодо усунення порушень вимог законодавства про харчові продукти.

Порушення вимог законодавства про харчові продукти встановили також фахівці Веселівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в загальноосвітніх закладах Чкаловської ОТГ. Під час проведення перевірок виявлені наступні порушення: в складському приміщенні для зберігання овочів та фруктів відсутні засоби для вимірювання температури та вологості, виявлені сліди життєдіяльності гризунів; харчові відходи з харчоблоку знищуються з порушенням вимог законодавства. На підставі виявлених порушень складено два протоколи про адміністративне правопорушення на керівників закладів. Справи передані до суду.

Першими новини з’являються у нашому Телеграмі
Підписуйтесь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: