circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запорізькій ОДА депутати провели одразу 2 пленарних засідання

24.10.2019, 20:36

text
Поділитися:

Дві сесії — в один день. Спочатку депутати облради провели друге пленарне засідання 32-ї сесії. А потім одразу зібралися на 33-тю. Не обійшлося і без інцидентів — під час засідання повідомили про замінування будівлі.

У порядку денному 32-ї сесії — 83 питання, що залиши0лися з минулого засідання. Вже після 40 хвилин від початку повідомляють про замінування будівлі. Викликають спецслужби, але сесію не переривають. Вибухівку не знайшли, на вході — рятувальники, правоохоронці складають протоколи. У цей час у залі вирішують кадрові та господарські питання. Вкотре відхиляють рішення про реформування комунальної газети “Запорізька правда”.

Обговорення викликав і звіт щодо виконання Програми розвитку міжнародної діяльності та інвестицій в економіку регіону на 2016-2018 роки. Управління зовнішніх зносин вважає роботу в цьому напрямку цілком задовільною, а депутати — ні. Невдоволені депутати і так званим «соцвнеском» окремих інвесторів у розвиток територій та обсягами податків до місцевих бюджетів.

Підтримки депутатів не знаходять і звіти про виконання Програми охорони здоров’я й освоєння бюджетних коштів департаментом капітального будівництва. Те саме чекало і на доповідь про природоохоронні заходи та щодо штучного відтворення біоресурсів за минулий рік. Взагалі розглядати звіти про минулорічну роботу наприкінці нинішнього — дещо дивно, вважають депутати.

Тим не менш підтримку отримують зміни до програм розвитку освіти, автодоріг загального користування, Програма підтримки і розвитку агропромислового комплексу. Після годинної перерви розпочинають і позачергову 33-ю сесію. Зміни до бюджету ухвалюють разом з доповненнями. Найважливішими питаннями на порядку денному лишаються проект бюджету наступного року та заходи з реформування системи охорони здоров’я. Їх планують ухвалити на черговій сесії наприкінці листопада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: